04 Lut

Szablon ulotki A6 dla schroniska

Od stycznia można się rozliczać z fiskusem, przekazując 1% podatku na wybrany przez siebie cel. Mimo szczerych chęci nie jesteśmy w stanie wesprzeć wszystkich potrzebujących, dlatego przygotowaliśmy coś, co pomoże nagłośnić Twoją, lub Twoich bliskich historię.

Oddajemy w Twoje ręce serię ulotek charytatywnych – tym razem szablon ulotki A6 dla schroniska, lub organizacji pożytku publicznego, która zajmuje się tematyką zwierząt. Ulotkę możesz wykorzystać w dowolny sposób – również w projektach komercyjnych.

Być może wśród Twoich znajomych są osoby, które potrzebują pomocy. A jeżeli nie znasz nikogo, kto mógłby potrzebować takiej formy wsparcia, to podziel się informacją w mediach społecznościowych. Na pewno znajdzie się ktoś, komu ta ulotka ułatwi działania. Z góry dziękujemy!

 

Informacje ogólne:

Format: PDF + warstwy
Profil kolorów: CMYK
Obiekty Smart: Tak
Rozmiar: A6 + 3mm spady
Instrukcja obsługi: Tak (w środku pliku .rar)
Wymagania: Adobe Photoshop CS5
Licencja: Do zastosowań prywatnych, jak i komercyjnych
Warunki licencji zostały szczegółowo opisane w pliku Instrukcja-Licencja.pdf


Wsparcie techniczne:

Przeczytałeś instrukcję, ale nadal nie wiesz, w jaki sposób edytować ulotkę? A może oprócz wprowadzenia własnych treści, chciałbyś również wydrukować projekt? Napisz do nas, lub zadzwoń!

Posiadamy atrakcyjne zniżki u naszych partnerów. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi drukarniami, udzielającymi gwarancji na wykonane przez siebie realizacje.


Bonus:
Zamów u nas usługę druku, a treści wprowadzimy Gratis!


Pobierz plik:

Aby pobrać plik, zapisz się do naszego newslettera. Subskrypcja jest całkowicie bezpłatna, a dodatkowo co tydzień otrzymasz od nas bonusowe materiały, które nie są dostępne w ramach bloga. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z subskrypcji. Przesyłamy tylko wartościowe materiały, nie spamujemy!

One thought on “Szablon ulotki A6 dla schroniska

  1. Witam, Czy mogę wykorzystać projekt do celów komercyjnych? Chodzi o reklamę mojej firmy. I czy jest możliwość edycji ulotki?

Comments are closed.