02 Lut
szablon ulotki charytatywnej

Bezpłatny szablon ulotki charytatywnej

Oddajemy w Twoje ręce bezpłatny szablon ulotki charytatywnej, który możesz wykorzystać także w projektach komercyjnych.

Jeżeli organizujesz akcję charytatywną i potrzebujesz projektu ulotki A6, lub szukasz bezpłatnych materiałów reklamowych, pobierz przygotowany przez nas szablon.

A jeśli projekt wyjątkowo Ci się spodobał i chciałbyś nas zmotywować do częstszego publikowania darmowych materiałów, lub też zwyczajnie podziękować – podziel się informacją o naszej stronie na facebooku, twitterze, lub google plus. 😉

 

Informacje ogólne:

Format: PDF + warstwy
Profil kolorów: CMYK
Obiekty Smart: Tak
Rozmiar: A6 + 3mm spady
Instrukcja obsługi: Tak (w środku pliku .rar)
Wymagania: Adobe Photoshop CS5
Licencja: Do zastosowań prywatnych, jak i komercyjnych
Warunki licencji zostały szczegółowo opisane w pliku Instrukcja-Licencja.pdf


Wsparcie techniczne:

Przeczytałeś instrukcję, ale nadal nie wiesz, w jaki sposób edytować ulotkę? A może oprócz wprowadzenia własnych treści, chciałbyś również wydrukować projekt? Napisz do nas, lub zadzwoń!

Posiadamy atrakcyjne zniżki u naszych partnerów. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi drukarniami, udzielającymi gwarancji na wykonane przez siebie realizacje.


Bonus:
Zamów u nas usługę druku, a treści wprowadzimy Gratis!


Pobierz plik:

Aby pobrać plik, zapisz się do naszego newslettera. Subskrypcja jest całkowicie bezpłatna, a dodatkowo co tydzień otrzymasz od nas bonusowe materiały, które nie są dostępne w ramach bloga. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z subskrypcji. Przesyłamy tylko wartościowe materiały, nie spamujemy!