Postaw na rozwój własnego biznesu!

O Nas

Nasza filozofia

Wierzymy, że biznes to przede wszystkim ludzie, których łączą wspólne cele i wartości, dlatego stawiamy na otwartość komunikacji oraz długotrwałe partnerstwo, wspierając Twoją markę we wszystkich, kluczowych obszarach.

Współpracę opieramy na transparentności zasad i podejmowanych działań, biorąc odpowiedzialność za proponowane przez nas rozwiązania. Naszą misją jest pomoc firmom w optymalizacji procesów biznesowych oraz budowaniu pozycji lidera.

Czym się zajmujemy?

W BrandCode łączymy nasze zainteresowania z ponad 14-letnim doświadczeniem i wiedzą na poziomie eksperckim. Wiemy, że uniwersalne rozwiązania nie istnieją, dlatego koncentrujemy naszą uwagę na działaniach, które przynoszą faktyczne efekty.

Specjalizujemy się w planowaniu strategii wizerunkowych oraz marketingowych, które pomagają firmom skutecznie zwiększyć rozpoznawalność i osiągnąć wyznaczone cele biznesowe.

Należymy do grupy Naho Media & Simple Plan, w której jesteśmy odpowiedzialni za kierunek działań oraz sukces naszych partnerów.

Kim jesteśmy?

Poznaj nas i dowiedz się, co możemy wspólnie zrobić dla Twojego biznesu!

Kamila - BrandCode.pl

Kamila

Specjalistka ds. UX / Marketingu

Od 14lat pomagam markom w realizacji wyznaczonych celów, optymalizując istotne procesy biznesowe. Pracowałam zarówno dla dużych międzynarodowych korporacji, jak i firm z rodzimego rynku. Specjalizuję się w planowaniu strategii wizerunkowych i marketingowych, komunikacji społecznej oraz badaniach UX.

Justyna - BrandCode.pl

Justyna

Specjalistka ds. Marketingu / Sprzedaży

Wspieram marki w budowaniu pozycji lidera, odpowiadając za planowanie i realizację strategii wizerunkowych. Posiadam 14-letnie doświadczenie w pracy z dużymi korporacjami oraz mniejszymi podmiotami. Specjalizuję się w kreowaniu wizerunku firm, tworzeniu strategii marketingowych i optymalizacji mechanizmów sprzedażowych.

Dlaczego my?

Sprawdź, co zyskasz współpracując właśnie z nami!

Kompleksowe Wsparcie

Współpracując z nami otrzymasz kompleksowe wsparcie w kluczowych z punktu widzenia wyznaczonych celów obszarach oraz dostęp do grona ekspertów w zakresie brandingu, marketingu i sprzedaży.

Doświadczenie

Posiadamy wiedzę ekspercką, popartą ponad 14-letnim doświadczeniem w tworzeniu i realizacji strategii wizerunkowych oraz planowaniu działań marketingowych, zorientowanych na maksymalizację zysków sprzedażowych.

Elastyczność

Proponowane przez nas rozwiązania są zawsze adekwatne do potrzeb oraz oczekiwań klienta i wdrażane zgodnie z planem działań, ukierunkowanych na realizację wyznaczonych celów biznesowych.

Odpowiedzialność

Działamy w sposób transparentny, otwarcie komunikując o szansach i wyzwaniach oraz biorąc odpowiedzialność za proponowane rozwiązania, ponieważ wiemy, że podstawą każdej współpracy jest wzajemne zaufanie.